EST   |  ENG   |  RUS   |  LAT   |  LIT
Almaro Trans OÜ
> Ettevõttest    > Graafikud    > BAF    > Saada tellimus    > Kontakt     
top-corner

Ettevõttest

Almaro Trans OÜ on eestimaine ekspedeerimisettevõte, mille põhitegevuseks on laevapiletite vahendamine veofirmadele. Oleme veokite jaoks pileteid müünud juba alates 1998.a. ja tänaseks on meie valikus üle 100 erineva laevaliini nii Põhja- kui ka Lõuna-Euroopas. Meie partneriteks on näiteks Scandlines, Stena Line, DFDS Tor Line, Finnlines, Tallink, Viking Line ja paljud teised laevandusfirmad.

Miks peaks veofirma meie teenuseid kasutama praamipiletite ostmisel? Siinkohal mõned argumendid:

1. Lihtsus ja mugavus. Kontaktisik on sõltumata soovitavast geograafilisest piirkonnast või laevafirmast alati sama. Piisab vaid telefonikõnest ning meie teeme ülejäänu.
2. Rahaline kasu. Enamikel laevafirmadel on tavatariifid oluliselt kõrgemad nendest hindadest, mida meie suudame pakkuda. Olles aastaid teinud liinioperaatoritega koostööd, kasutame tänu oma mahtudele nende poolt pakutavaid allahindlusi.
3. Operatiivsus. Oleme kättesaadavad 24/7, kuna transpordis muutuvad situatsioonid teinekord tundidega.
4. Eelised broneerimisel. Veofirmal endal on tihti keeruline saada kohti kõige soositumatele väljumistele. Tänu lepingutele laevafirmadega saame kasutada teatud arvu kindlaid kohti, mis annab võimaluse ka lühikese etteteatamise korral laevale pääseda.
5. Lihtne finantseerimine. Jäävad ära kulukad välismaksed ning juhtidel pole vaja sularaha – arve tuleb eesti firmalt ja pikema koostöö puhul kehtivad ka maksetähtajad.
6. Efektiivsus. Kasutades meie teenust laevapiletite osas, jääb veofirma töötajatel rohkem aega tegeleda oma põhitööga, misläbi kasvab ettevõtte efektiivsus.


Enim pileteid müüme järgmistele laevaliinidele:
Hanko-Rostock
Helsinki-Travemünde
Helsinki-Rostock
Klaipeda-Kiel
Tallinn-Helsinki
Tallinn-Stockholm
Paldiski-Kapellskär
Ventspils-Travemünde
Liepaja-Travemünde
Riga-Travemünde
Paldiski-Lübeck

Almaro Trans OÜ